ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ




Tρέχουσα Σύνθεση  Δ.Σ. (22/3/2016 έως σήμερα)
  • Πρόεδρος: Κολιόπουλος Γεώργιος
  • Αντιπρόεδρος: Αργυρόπουλος Στέφανος
  • Γραμματέας: Τζελέπης Κωνσταντίνος
  • Ταμίας: Βραχνογιάννη - Κατσάρα Ανδρομάχη
  • Μέλος: Γαλάνης Ανδρέας
  • Μέλος: Παναγόπουλος Ιωάννης
  • Μέλος: Γεωργίου Τατιάνα
  • Αναπλ. Μέλη : Δούσκα Ελένη , Λεονταρίτου Παναγιώτα , Μαγιάκη - Παπαδοπούλου Αννίτα



Σύνθεση  Δ.Σ. (3/4/2014 - 22/3/2016)
  • Πρόεδρος: Δημητρέλλος Γεώργιος
  • Αντιπρόεδρος: Παπαδοπούλου- Μαγιάκη Αννίτα
  • Γραμματέας: Μπακουλόπουλος Αθανάσιος
  • Ταμίας: Κολιόπουλος Γεώργιος
  • Μέλος: Κοκκίνη Παναγιώτα
  • Μέλος: Κονταξής Ηλίας

Σύνθεση Δ.Σ. (18/12/2013-3/4/2014)
  • Πρόεδρος: Δημητρέλλος Γεώργιος
  • Αντιπρόεδρος: Παπαδοπούλου- Μαγιάκη Αννίτα
  • Γραμματέας: Καββαδίας Γεώργιος       
  • Ταμίας: Κολιόπουλος Γεώργιος
  • Μέλος: Κοκκίνη Παναγιώτα
  • Μέλος: Κονταξής Ηλίας
  • Μέλος: Μπακουλόπουλος Αθανάσιος

Σύνθεση Δ.Σ. (1/10/2012 - 17/12/2013 )
  • Πρόεδρος: Μαρία Παναγοπούλου – Σμπούκη
  • Αντιπρόεδρος: Άννα Μαγιάκη
  • Γραμματέας: Μιχάλης Παρασκευάς
  • Ταμίας: Γιώργος Κολιόπουλος
  • Μέλος: Ντίνος Γαβριήλ
  • Μέλος: Αθανασία Μπακοπούλου 
  • Μέλος: Αθανάσιος Μπακουλόπουλος

Σύνθεση Δ.Σ. (25/10/2011 - 30/9/2012)
  • Πρόεδρος: Σπύρος Λυκοθανάσης
  • Αντιπρόεδρος: Μαρία Παναγοπούλου – Σμπούκη
  • Γραμματέας: Μιχάλης Παρασκευάς
  • Ταμίας: Γιώργος Κολιόπουλος
  • Μέλος: Άννα Μαγιάκη
  • Μέλος: Αθανασία Μπακοπούλου
  • Μέλος: Αθανάσιος Μπακουλόπουλος

Σύνθεση Δ.Σ. 2010 - 2011
  • Πρόεδρος: Παντελής Αθανασίου
  • Αντιπρόεδρος: Μαρία Παναγοπούλου – Σμπούκη
  • Γραμματέας: Αλέξης Καρβουντζής
  • Ταμίας: Μαρία Σταυρίδη – Σφέτσου
  • Μέλος: Απόστολος Βανταράκης
  • Μέλος: Ερμιόνη - Διονυσάτου Μπάστα
  • Μέλος: Χαρά Μπουρδανιώτη - Ντάγκα 

Σύνθεση Δ.Σ. 2008 - 2010
  • Πρόεδρος: Μεσσαλάς Σπήλιος
  • Αντιπρόεδρος: Μπάκας Στυλιανός (παραιτήθηκε)  
  • Γραμματέας: Παναγοπούλου - Σμπούκη Μαρία
  • Ταμίας: Γαρίου - Παπαλεξίου Αγγελική
  • Μέλος: Καρβουντζής Αλέξιος
  • Μέλος: Λαϊνιώτης Σωτήρης
  • Μέλος: Παρασκευάς Μιχάλης